Śladami BFGoodrich

BFGoodrich? Pasjonaci pasjonatom… Nie tylko pasjonaci jazdy samochodem kochają swe pojazdy. Wszyscy ci, dla których ważny jest duch przygody czują potrzebę wyruszenia w drogę i delektowania się każdą chwilą. Nasze opony są projektowane i wytwarzane przez prawdziwych pasjonatów, którzy spędzają weekendy na wyboistych drogach lub pokonują kilometry asfaltu na torach na całym świecie. Stale pracujemy nad ulepszaniem osiągów opon, ponieważ nasz cel jest taki, jak cel kierowców: więcej kontroli, lepsza dynamika i lepsze doznania podczas prowadzenia pojazdu. Miłość do kierowania pojazdów od dawna jest inspiracją BFGoodrich.
 • Historia

  Od momentu powstania marka BFGoodrich wspiera tych, którzy pragną przesuwać granice możliwości. BFGoodrich projektuje opony, które zapewniają każdemu całkowitą kontrolę nad pojazdem i niezrównaną precyzję kierowania pojazdem.

  Jest to motyw przewodni legendarnej historii, na którą składały się kolejne wyzwania zwieńczone sukcesami, wielkie nowości i ważne wydarzenia, które pozostawiły ślad w dziejach ewolucji opon.
  +
 • BFGoodrich i współzawodnictwo

  +
 • Kluczowe daty

  +